Fanclub Groningen Fanatics stopt na diefstal groepsspandoek

Groningen – De fanclub Groningen Fanatics stopt er naar 14 jaar mee. Dit meldt de fanclub op haar website. De aanleiding? De diefstal van hun groepsdoek. Op de website van de fanclub staat het volgende bericht:

Een gevoel van trots over bijna 14 jaar Groningen Fanatics is wat bij ons overheerst. Er is voor ons echter maar één juiste beslissing bij het verliezen van het groepsdoek, ons belangrijkste bezit.

Wij bedanken iedereen die op welke manier dan ook een bijdrage heeft geleverd aan GF en stond voor de idealen van onze groep. De liefde voor het groen-wit van onze club en de stad blijft altijd bestaan, net als de vriendschappen.

Thuis was wat ons betreft altijd privé. Wij doen wat jullie nalieten.

GRONINGEN FANATICS

2003 – 2017

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

%d bloggers liken dit: