Buiten de regioOverig

Zuidlaren vreest voor tbs’ers op terrein Dennenoord: ‘Wij willen geen Michael P.’

Zuidlaren – Inwoners van Zuidlaren vrezen het ergste. Zorginstelling Lentis wil psychiatrische patiënten die ernstige delicten hebben gepleegd vanaf april huisvesten op het Dennenoord-terrein. 

Diverse boze bewoners hebben een petitie gestart ; ‘Wij willen geen Michael P. In ons dorp’. Volgens een bewoonster gaat het om tbs’ers die het einde van hun behandeling naderen. ‘Ons dorp gaat dan gebruikt worden om deze mensen weer te ‘laten wennen’ aan de maatschappij, daar werken wij niet aan mee! 

Veel bewoners van het dorp maken gebruik van de fietspaden op het Dennenoord terrein. ‘Kan dat straks nog wel?’ Er wordt op 6 februari een informatiebijeenkomst gehouden voor omwonenden. Tot die tijd sporen Zuidlaarders elkaar aan om de petitie tegen de komst van de tbs’ers te tekenen.

Wil je de petitie ook tekenen? Dat kan hier: https://www.petities.com/zuidlaren

 

Beeld: Printscreen Google Streetview

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *